Köpeğim Başkalarıyla Daha İlgileniyor.

pascal35

Merhaba arkadaşlar boxer mastiff'im var.
Ben köpeğimi seviyorum tepki vermiyor benle oynamak istiyormuş gibi gelip kendini sevdirmiyor 7 yaşında.Ben yanına gidip oturunca salınıkken birkaç adım ileri gidiyor.
Ama arkadaşımı daha yeni gördü arkadaşım bugün sevdi elini ağzına felan aldı benim hiç üstüme gelmedi seviyim diye onun üstüne atladı. peşinden koştu onla oynadı. ne yapmam lazım?

5 CEVAP

BALGOZ

arkadaşına söyle köpeğinle mesafesini korusun.

BALGOZ

Ona sarıl oyun oyna mama ver sürekli iyi sözler söyle

Heidi

Kokunuza alışmasi gerekiyor

Heidi

Kokunuza alışmasi gerekiyor

kedicigim1054

bir kaç hafta köpeğinize sizden başka kimse dokunmasın hatta köpeğiniz onları dahi görmesin sizde ona dokunmayın o zaten kısa bir süre sonra köpeğiniz kendi kendine size yaklaşacaktır.. ama köpeğinize güzel sözler söyleyin bu işleme başlayalı 1 gün geçince yavaş yavaş sevmeye başlayın oda size alışacaktır diye umuyorum bide köpeğinizin resmini atar mısınız çok merak ettim :D