Yeni Yavru Pincher

Zeytinbaby

Yavrumun cok gazi var karni sis yedigi mamadan devm edelm dedi kopegi aldigim yer tavuk etli progeon acisindanmis tropic dye bi marka bende cok az aldim simdilk ama hangi mamayi denesem bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz

11 CEVAP

Havanese_Siri

Memnunsanız aynı mamanın yavru köpek çeşidine geçin

Bozita puppy öneririm. Özellikle bu dönemde iyi bir mama ile başlamak ileride yaşam kalitesi açısından büyük derece belirleyici olacaktır.

Zeytinbaby

Marka onemli bu markalar buraardaki petshopda yok

Zeytinbaby

Hils yada bozita yada baska markalar var

Mujjg

Hills alın o zaman küçük ırk yavru

Zeytinbaby

Peki tesekkur ederim neyliolmali peki mama kuzuumu tavuklumu

Havanese_Siri

Kuzulu bir de bence tahılsız mama alın

Zeytinbaby

Buyuk pincherim tahilsiz yiyor kuzulu bozitanin

Zeytinbaby

Yarin denicem evet memnunum kepeklenmesi vardi oglusumun suan da duzeldi

Zeytinbaby

Bazita kuzu tahilsiz kullaniyorum suan