6 Yaşında Husky Yaşlımıdır?

AYHAN2017

6 yaşında yeni sahibine alışırmı sıkıntı olurmu enerjikmidir koşarmı

5 CEVAP

Ahmetemind

Genelde ömürleri 12-15 yıl civarı. Yani 6 yaşındaki orta yaşta bir köpek oluyor

Beyazincir

yoo yaşlı değil daha zamanı var 5-6 yıl falan ozaman yaşlı olur

serry

6 yaşındaki bir köpek yeni sahibine tabikii alışabilir. fakat zaman alabilir

awindless

6 Yaş yaşlı degil ergin dönemleridir. Köpeklerin ortalama omru 10-14 yıldır. Enerjik olmalari cinsten cinse ve kopekten kopege degisebilir. 2 yasinda bir kangal köpeği ağır başlı fazla hareketsiz de olabilir aşırı hareketli enerjik de olabilir.Ama 6 yasinda bir kangal fazla hareketli enerjik olmaz yani degisiklik gosterir.Alışma sureci onunla nekadar sık vakit gecirirseniz alisma suresi okadar kisalir ve bu alisma surecinde kopege bagirmamaya ve kizmamaya çalışın ama otoritenizide bozmayin.

Havanese_Siri

teknik olarak köpekler 6 yaşından itibaren yaşlı sayılırlar ama bu yaşlı olduğu anlamına gelmiyor ;)