1.5 Aylık Kedi İçin

Merhaba bir buçuk aylık sütü yeni bırakmış kedi için hangi mama uygundur

6 CEVAP

PetlebiAlisveris

şu sayfadaki tüm ürünler kediniz için uygundur.

https://www.petlebi.com/yavru-kedi-mamasi
fakat en uygun hangisi derseniz kediniz henüz çok küçük royal canin mother and baby cat ve happy cat kitten maması derim.

rc mother and baby cat şu an ki yaşına göre uygun bir mama yeni mama yemeye başlayan kediler için uygun happy cat kitten da öyle, mama tanecikleri ekstra küçük kediniz kolay yiyebilsin diye

PetlebiAlisveris

hem süt hem mama verebilirsiniz bence bir sorun olacağını sanmıyorum.

burcuutoo

Ben direık Bozita Kitten ile başlatmıştım şuan 9 aylık hala kullanıyoruz ve çok memnunuz. İyi ve uygun fiyatlı bir mama bir araştırın bence :))

çok teşekkürler yine de veterinerden süt tozu almama gerek var mı acaba 3 ayına kadar süt ile beslenmeli diyordu kedisi olan arkadaşım

çok teşekkürler

tavuklu olanı uygun mudur acaba bozitanın