Kediler Neden Isırır ?

kedim 10 aylık oldu hala ısırıyor... bu durumu nasıl çözebilirim?

4 CEVAP

rabiaari

Oyun oynamak icin isiriyor kotu bir niyeti yok. Isirdiginda biraz yuksek sesle hayır deyip burnuna hafifce vurun. Isirmaya devam ediosa baska bir odaya gecin yanliz birakin oyun oynuosanuz oyunu birakin

Ahmetemind

kediniz istemediği zaman karın bölgesini sevdiğinizde ısırıyordur ya da elinizi oyuncak olarak görüyordur. ısırdığı an ani bir hareketle alkış sesi vb yüksek ses çıkarın yavaş yavaş azalacaktır ısırması

Heidi

Aciktiklari için olabilir mi

sorun acıkma değil sanırım oyun sanıyor her şeyi ve acıttığını da bilemiyor. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim