3 Aylık Bir Kedi İcin Hangi Kuru Mamayı Önerirsiniz?

Sudebenli

3 aylık bir kedi sahiplendim ve ona hangi mamayı verecegimi bilmiyorum

11 CEVAP

patili

royal canim kitten verin. 5 aylık olduktan sonra da orijenin yavru kedi mamasına geçin. daha sonra 1 yaşına geldiğinde de acana nın pasifica veya grasslands mamasına geçersiniz. eğer fiyatları pahalı gelirse britcare'in mamalarından tahılsız olanını alırsınız.

Ahmetemind

maddi durumunuz iyi ise royal canin ile başlayın 1 yaşına kadar kitten 36 verin daha sonra isteğe bağlı olarak acana yada orijen e geçin
maddi durumunuz kötü ise brit care ve happy cat iyi diye duymuştum kendim kullanmadım

kedilikizzz

Proplan junior kullanıyorum ben çokta memnun kaldım..

Havanese_Siri

orijen yavru ve yetişkin tahılsız

rabiaari

Royal canin mother baby olablir hem minik taneleri yavruya uygun

Ozlemlh

********* da yavru kedi maması var fiyatıda uygun o nasıl acaba

Melliss

********* kötü.

yasement

Biz proplan junior kullanmistik memnun kaldik oneririm

yasement

Bu arada aradaki yorum gitmis ben one getirdim sancaklar iki hafta oncesini.d

meminkoroglu

Proplan junior veterinerinde dediğine göre en besleyici o benimde 3 aylık bir kedim var ona kullanıyorum çok seviyor royal caninde kullanabilirsin fakat oda ağzında aşırı derecede kötü bir tat bırakabiliyor ve kokuyor

burcuutoo

Ben Golosi Kitten kullanıyorum. hesaplı fiyatına göre içerği iyi bir mama, veterinerimden onay alarak başlamıştık. şimdiye dek bir sıkıntımız olmadı tavsiye ederim.