Corona Aşısı Gereklimidir ?

Eraykilic

Merhaba arkadaşlar 2 ay 10 günlük köpeğim var.köpeğim İç Dış parazit,Karma aşılarını oldu.Ancak Veteriner CORONA aşısı olmadan köpeğinizi dışarı Çıkarmayın diyo.Sizce Corona aşısı olmadan köpeğimi dışarı çıkarırsam bir sıkıntı olurmu ? İnternetten bakıyorum bazı köpek sahipleri yaptırmamışlar CORONA aşısını bi sıkıntı çıkmadı yaptırmayın diyolar bazıları ise yaptırın diyolar. Bilen birisi söyliyebilrmi?

1 CEVAP

kedilikizzz

Veteriner öyle diyorsa vardır bir bildiği elbette. Bence siz yaptırıp önleminizi alın içiniz kafanız rahat olsun. Benim bir köpeğim yok ama kedim için bütün önlemleri almaya çalışıyorum.