Lütfen Yardım Kene Vakası ?

Tuba1

Köpeğimin kulağından biri siyah biri toprak kenesi dediğimiz iki farklı kene çıkarttım. Akşam gezmesinden sonra boynumda bir şey yürüdüğünü fark ettim elimi atmamla keneyi bulmam bir oldu ne yapabilirim iyice huylandım sanki her yerimde kene var gibi. Köpeği yarın vete götüreceğim ama geceyi nasıl geçireceğim bilmiyorum

1 CEVAP

Beyazincir

köpekleri kenelerden korumak için damlalar var onlardan alabilirsin yada zeytinyağı sürebilirsin