Kopegim Kum Kustu?

Queron

6 aylık french bulldog kopegim haftasonu Hava güzel olduğu için 2 3 saat bizle bahçede durdu..ama eve gelince kusmaya başladı.kum gibi simsiyah kustu ve 3 kereden sonra koyu renk kusmuk köpüğü dönüştü ve sabaha kadar azalarak devam etti..ishal yok, tüm asilari tam ama hicbisey yenmiyor..çok az su içiyor onuda çıkarıyor kopuk olarak.. veterinerim yiyecek vermeyin hafiften yoğurt verin gün içinde gözlemleyin kusmalar devam ederse getirin dedi.. basına gelen ve durum hakkında bilgisi olanlardan yorum lutfen.. :(

1 CEVAP

Beyazincir

köpeğiniz gençlik hastalığına yakalanmış olabilir benimki destembere yakalanmış köpüklü kusarak ölmüştü ama bilemiyorum