Kopegim Siklikla Kusuyor

Sinn

Köpeğin dünden beri kusuyor vetirenere götürdüm 500 lira fiyat karşılığında bakacağını söyledi bende devlet veterinerine götürdüm 3 asi yaptı bunu birahane buraya getirmeyin dedi kendi imkanlarimla ne yapabilrim

3 CEVAP

yasement

http://www.vetbilgi.com/2017-veteriner-hekim-ucret-tarifesi/ ben olsam daha uygun fiyata bakacak veteriner araştırırdım 500 fazla olmuş çok geçmiş olsun

Havanese_Siri

gerçekten 500 çok fazla ve devlet veterinerinin yaptığı da bildiğimiz baştan savmaymış sıklıkla kusması iyi değil mutlaka başka bir veteriner bulup götürün

patili

mutlaka iyi bir veteriner bulup, kan tahlili yapmasını isteyin. ben istanbuldaysanız anadolu yakasında 2 veteriner önerebilirim. msj atabilirsiniz bana. ve kan tahlilleri sonucu bagışıklık iğnesi vesaire ne gerekiyorsa iğnelerini yaptırın. viral bir hastalık olabilir Allah korusun. sürekli kusması iyi değil.