Hangi Kopek Irkı

Eyup232

Merhaba Arkadaslar ben bir kopek sahiplenmek istiyorum ama kararsizim. Istedigim ozellikler ise; koruma, sahibini ve ailesini sevmesi, guclu olmasi, bekcilik yapma gibi ozellikleri kopek irklarini onere bilirmisiniz lutfen?

11 CEVAP

Cenkkabaca

rottweiler

aycacetin2472

Yasak degil ama pitbulu iyi egitmezseniz kotu olabilir ama dogo alabilirsiniz gayet iyi bir kopek irki iyi bir dost olabilir

patili

en önemlisi barınaklardan sahiplenin satın almayın

Havanese_Siri

staffordshire

Duranlar10

Bordorkoli

Havanese_Siri

Rott korumacı ama eğitilebirlik orta, border collie dünyanın en akıllı köpeği ama bekçiliği o kadar iyi değil, labrador zeki sadık ama bekçiliği iyi değil, staffordshire hem zeki hem de korumacı

Eyup232

Arkadaslar Pitbull ve Dogo arjantin hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Yasak oldugunu duydum ne yaparsam besliye bilirim.

Havanese_Siri

cane corsoya ne dersiniz

Havanese_Siri

ya da doberman

cute_catTR

Bullmastiff , cane corsoy , doberman , dogo ya da staffordshire :)

MISRA160

Dogo cinsi