Hangi Köpek Cinsi

Kedisevercat

Anket

Golden Retriever
(9 oy)
Labrodor
(1 oy)
Kaniş
(2 oy)
Terrier
(1 oy)
amerikan eskimo
(0 oy)
pitbull
(3 oy)
Sibirya kurdu
(5 oy)
Pug
(4 oy)
beagle
(0 oy)
chihuahua
(1 oy)
akita
(0 oy)
Pekinez
(0 oy)
Rotweiller
(3 oy)
papillion
(0 oy)
Toplam (29 oy)

Arkadaşlar aile yaşamına uygun, akıllı, çocuklarla iyi geçinen, uysal bir köpek cinsi arıyorum önerdiğiniz varsa yazabilir misiniz?
Not: ankette olmayan köpekleri yazabilirsiniz

20 CEVAP

Havanese_Siri

Nasıl bir eviniz var, tüy koku problem mi, tüy bakımına ne kadar vakit ayırabilirsiniz, ne kadar egzersiz yaptırabilirsiniz?

Luckyssss

Bence golden , akita olabilir sibirya kurdu bahce köpeği çünkü evdeki esyaları parçalayabiliir tanıdıgm bi kaç kişi bu konudan şikayetçi çünkü

Kedisevercat

evde beslemeyi düşünmüyorum haftada 4 kez egzersiz yaparız

Kedisevercat

bahçede besleyeceğim

Luckyssss

Pug , pekinez , kaniş , şivava ve papillion bahcede beslenmez ufak ırklar çünkü onlar beagle de uygun evde beslemeye bahcede de bakabilirsin beagleye

GoldenOdin

Kesinlikle golden veya beagle ikiside çok iyi çocuklarla geçinir ve eğitilmesi çok kolaydır

Havanese_Siri

beagle önermiyorum kesinlikle border collie veya collie öneririm

izzy

Siz bahcede beslenmeyecek ırkları da yazmışsınız küçük irklar disarda yasayamaz barinaktan bulabilirsiniz maalesef her irk artik barinaklarda var

Kedisevercat

teşekkürler

Kedisevercat

sibirya kurdu olur mu

BALGOZ

sibirya kurdu ve golden çocuklara ve bebeklere karşı çok sabırlıdır ama ben golden öneriyorum

Havanese_Siri

amerikan eskimo da olur ama standart (büyük) boyu olması iyi olur

Kedisevercat

teşekkürler

Kedisevercat

arkadaşlar 3 tane köpek albilirim en fazla

Kedisevercat

arkadaşlar bir amerikan eskimo, sibirya kurdu ve golden retriever aldım bu sabah (barınaktan)