Köpeğime Ödül Maması

Guneess

Köpeğime dün marketten pedigree ödül maması aldık. Sizce sağklıklımıdır. Normal kullandığımız mama N&D

6 CEVAP

Luckyssss

Bende köpeğime o marka ödül maması alıyorum kemikli şekilde sonra kedi ve köpek çikolatalı olandan var ikisinden de aldım çok seviyor onu günde 1-2 tane veriyodum cok mutlu ediyordu :) gayet saglıklı ben pişman degilim onu aldıgıma

Guneess

Teşekkür ederim ya daha önce bj markayı kullanmadığımız için tereddüt ettim ilk başta ama şimdi içim rahatladı

Luckyssss

Normal maması kötü ama ödül maması çok iyi hatta gecenlerde kardeşim o çikolatalı olanı kardeşim normal bisküvi sanıp yedigini yakalamıstım :D her neyse gönlün rahat kullanabilirsin :)

Luckyssss

Sen mesaj at ordan detaylı konusabiliriz :)

Havanese_Siri

Ben önermiyorum daha önce bir çeşidini cocker cinsi bir köpekte denemiştik memnun kalmadık hiç bir çeşidinin içeriğinde neredeyse et yok nasıl bir tatlandırıcı koyuyorlarsa artık beğeniyor köpekler

Luckyssss

Aslında doğal olanları da var ödül mamalarının ama pertshoplardan onlardan bulamıyorum sadece bi ödül maması kulandım köpeğminin agız kokusu bile gitti yani bi kere kullanmama ragmen