Köpeğimde Pire Var Lütfen Bakın!!!

Eraykilic

Merhaba Arkadaşlar,iç dış parazit aşıları daha yeni yapılan 2 ay 10 günlük köpeğimde 1 tane pire gördüm ama yakalayamadım çok hızlıca yürüyodu ne önerirsiniz.Pire damlasımı,Spreyimi,tasmasımı lütfen arkadaşlar yardım edin.

2 CEVAP

kedilikizzz

parazit aşıları daha yeni yapıldığı için yeniden yapılamaz zaten sizde biliyorsunuzdur. Bence veterinerden sprey edinip onu uygulayın veteriner dozunu zaten söyler onu sıktıktan sonra dk bekleyip tabi yalamasına asla izin vermeden bekleyip tarayın pireler ölüp düşecektir siz taradıkça. Birkaç gün uygularsanız kurtulabilirsiniz.

Eraykilic

Teşekkürler yarın gidip alıcam inşallah çoğalmazlar.