Kedi Doğum Sorunu

Gamzeisa

Merhabalar kedim doğum yapıyor yaklaşık 2 3 saat önce başladı fakat rahminde açılma yok ve plesanta patladı iki defa daha bebekler yok ortada iyice halsiz düştü kedim ne yapabilirim fikri olan var mı muğladayım hiç bir yere ulaşamıyorum

8 CEVAP

Gamzeisa

3 tane minik yavrumuz oldu hepsi sağlıklı :) Çok zorlandık ama şuan hepsi iyi :)

rabiaari

Resim isterizzzz amaaaaa

Birkediannesi

Veteriner bakmalı mutlaka sorun varsa sezaryenle alıyorlar bebeği umarım kolay atlatır :(

patili

sezeryan olması gerekiyor bebekler ölüp anneyi zehirleyebilir. umarım veterinere götürmüşsünüzdür geç olmadan.

Luckyssss

Gözünüz aydın :)

patili

çok şükür. ♡ sağlıkla büyüsünler hayırlı olsun

patili

çok şükür. ♡ sağlıkla büyüsünler hayırlı olsun

ayseeny

Gözünüz aydın :)