Kedim Dilini Dışarıya Çıkartarak Hızlı Hızlı Köpek Gibi Nefes Alıyor

oscar_cat

Neden böyle yapıyor ????

3 CEVAP

cute_catTR

çok yorulduğunda, panik olduğunda ve malum sıcaklardan dolayı bu tür davranışlar gösterebilirler, geçen yaz benim kedim de 0 hareket ediyordu, azıcık bir efor harcasa dili dışarı çıkıyordu, aynı şekilde sıcakta kafesine koyup bir yere götürdüğümde de ağzı kapanmıyordu hiç, aklınıza hemen kötü şeyler getirmeyin, büyük bir ihtimal saydığım nedenlerden dolayıdır, suyunu ihmal etmeyin ve pati altlarını elinizle ıslatabilirsiniz, yine de içinize sinmezse veterinere bir götürün kalbini steteskopla bi dinlesin, ama sanmıyorum

Bizim kedimizde de olmuştu hatta baygınlık geçirdi Antalya'da yaşıyorduk, evimizde klima yoktu. Veterinere götürdük meğersem sıcaktan olmuş klima alınca kendine geldi. Sizinkinde de önemli bir şey yoktur inşallah, veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

patili

bi sağlık sorunu değil. bizde de olmuştu 2-3 yıl önce. çok sıcak havalar öyle etkiliyor onları. hele ki su içme alışkanlığı çok yoksa. kedinizi suyun başına götürün hün içinde sık sık