Kedicik Kac Aylik

milagro

Sizce bu bebek kaç gunluktur eve almak istiyoruz ancak emin olmamız gerekiyor annesinden küçükken ayırmak istemiyorum

6 CEVAP

Duman14

En fazla 1 aylık belki daha küçük 2 aylıkken almanız daha doğru olur tahminimce o zamanlarda sütten kesilecektir

patili

o küçük kalan yavruyu ek destekle besleme imkanınız varsa mutlaka destek olun

en fazla 4 haftalık gibi. gözetiminiz altında en az 3 hafta daha annesinin yanında kalması doğru olur kanımca.

patili

tek yavru mu? annesinden ayırmanız şuanlık dogru olmaz. annesiyle birlikte bakın.

Aylin85

Annesiyle birlikte 1 ay daha bakın,daha yavru ayırmayın.İkisine bakabilirseniz çok daha iyi olur.

milagro

Kendisiyle aynı boyutta bir kardeşi ve yaklaşık 3-4 günlük gibi bir kardeşi daha var sonradan doğum yapmış sanırım anlamadım almak için doğru zamanı bekliyoruz Şuan ancak çok fazla zaman geçsin de istemiyoruz çünkü anne kendini emniyette hissetmeyip yavruları taşıyabilir ve ilk görüşte o kadar sevdik ki şimdiden ayrılmak istemiyoruz anneyi ve diğer kardeşleri maalesef ki alamam çünkü annemi ikna etmek inanın çok zor en kısa zamanda almayı düşünüyordum ancak kedinin,kardeşinin ve annesinin psikolojisini düşünüyorum