Royal Canin Mı Sanabelle Mi??

Melisas

Anket

ROYAL CANİN
(12 oy)
SANABELLE
(17 oy)
Toplam (29 oy)

Yeni YAVRU kedim icin hangisi daha iyi kullanananiz varmi???(RC,SANABELLE)

10 CEVAP

patili

yavru kefi için rc baby. ama yetişkin olduklarında vermeyin 2 marka da iyi değil.

Havanese_Siri

ikisi de değil

esmakaramm

ıkısıde bence guzel degıl ben proplan kullanıyorum gayet memnunum ne kokuyo nede bı sıkıntısı varkedım bayıla bayıla yıyo ama fıt32 de ıyı

Gofretsla2

Orijen protein oranı fazla gelir allah korusun hayvanı yanlış tavsiye ile öldüreceksin Iz

meminkoroglu

Proplan Junior... Royal Canin besleyici bir mama fakat kokusu çok kötü ve ağır. Ben Proplan kullanıyorum çok memnunum ve kedim çok memnun 2 aylık zaten bayıla batıla yiyor

Gizzmo

royal canin kitten 36 tavsiye ederim

Ahmetemind

Yukarıdaki seçeneklerde royal canini tercih ederim.Ama daha iyi mamalar kullanabilirsiniz

Berldmr

N&D

Gofretsla2

Proplan
Royal
Hills berbat ce içeriği kalitesiz mamalar asla kullanmayın
Sanabelle de iyi değil
Ne N&D'si ya? Küçücük kediye nd mama verilir mi bilmeden cevap yazmayın lütfen

Havanese_Siri

orijen kitten