Ne Tür Bir Köpek Sahiplenmeliyim.

Kodmaker

Daha önceden hiç köpek beslemedim. Eşim de köpeklerden korkuyor. Ama ben bir köpek sahibi olmak istiyorum. Bil hassa yavru köpeklere bayılıyorum. Bizim için uygun olan köpek cinsi ne olmalı ve tuvalet eğitimi vermek zormu? 31 katlı bir sitede oturuyorum. Balkonum yeterince büyük. Hiç bakmadığım için alacağım köpeğe bu koşullarda sağlıklı bir şekilde bakabilirmiyim acaba. Bu konuda biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Yavru istemem deki sebep eşimde kolaylıkla alışabilir.
Çin aslanları çok hoşuma gidiyor. Benim şartlarındaki biri bu tür bir köpeğe bakabikirmi acaba.

Not: büyük dişli bir köpek olmak gerekiyor. Bir de bizi parmağında oynatmasın:)))

1 CEVAP

Beyazincir

huskyler çok sadıktır bence o