Paypa Arkadaş

Köpeğim paypa büyük bir arkadaş sahiplenmek istiyorum tanıdığım birinde dişi pitbull cinsi köpek var sizce dişi pitbull köpeğimle uyum sağlayabilirmi dişi köpek kadın sahibe karşı biraz sıkıntılı diyorlar ama bir sorun olurmu ayrıca şu anki köpeğimin cinsiyeti erkek sıkıntı çıkarmı sizce

2 CEVAP

cute_catTR

ben pitpull önermiyorum hiçbir şekilde ama siz bilirsiniz tabikide :)

Havanese_Siri

ben de kesinlikle dişi pitbul ile erkek başka bir cins (ne bilmiyorum sizinki) önermiyorum