Ben Çalışıyorum 2,5 Aylık British Shorthair Yavru Kedim Evde Tek Kalıyor Sürekli Miyavlıyor.

meminkoroglu

Benim eve alıştırmam için ne yapmam gerekiyor

4 CEVAP

Havanese_Siri

Ona bir arkadaş alabilirsiniz hem kendini yalnız hissetmez

patili

çalışıyorsanız evde yalnız yapamaz kediler. yanına 1 tane daha arkadaş alın. depresyona girer. bağışıklığını etkiliyor stres durumları çünkü.

ceydatpcu

Bende ilk biritish aldim 3 hafta falan alisr dye bekledim olmadı artık akşam geldigimde sesi çıkmaz oluyrdu dayanamadim yanına arkadaş aldım dusununce onlarada yazık zqten akşama kadar tek başlarına.

09murmur

Biraz sabredin. Bence kısa bir süre sonra birlikte yaşadığınız evin zaten sizin değil onun evi olduğunu size hissettirecektir :)