Kör Kedim Misafirlerine Nasıl Alışır?

09murmur

Sokakta kızımın bulduğu kör yavru kedi 4 yılda havalı bir hatun (Külkedisi) oldu evde. Arada sokakta bulup 1-2 ay evde büyütüp bahçeye bıraktığımız yavrulara alışmıştı ama bu defa yavruları anneleri ile birlikte bulduk. Külkedisi çok huzursuz, onu yavrulara ve anne kediye alıştırmak için bir önerisi olan var mı?

2 CEVAP

cute_catTR

misafir?

Birkediannesi

Ona herzamankinden daha fazla ilgi gösterin sevgisinin bölünmediğini hisseder :) kıskançlık söz konusu şuanda