Kedim Ölecek Gibi Miyavlıyor

eceeece

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun kedim ölecek gibi miyavliyor resmen gözleri yeni açıldı sıkıntısı ne anlamadım karnını ovuyorum falan yinede çok kötü miyavliyor gırtlağından çıkıyor resmen sesi lütfen yardımcı olun

16 CEVAP

eceeece

Arkadaşlar kutuya koydugumda ağlıyor ama kucağıma aldığımda gayet normal ses çıkarıyor yarin açık bir yer bulabilirsem eğer kesin göstercem korkmaya başladım artık

patili

eğer kucagına alınca susuyorsa ben saglık sorunu oldugunu düşünmüyorum. bazı yavrular diğerlerine göre daha duygusal ve zeki olabiliyor. su torbasının annesi olmadıgını anlamış , senin annesi oldugunun farkında :)) yine de tedbir amaçlı götürülmesi lazım. ama telaş yapma eğer yemesi normal tuvaleti normalse

eceeece

Kedisevercat sağolun Allah razı olsun tesekur ederim yavrunun durumu çok iyi uyuyor su an yardminiz için gerçekten teşekürler

Kaç yaşında neden yapıyor olabılır şüphelendıgınız bısey varmı bence hemen veterinere goturun vakit kaybetmeyın

Havanese_Siri

Bir ağrısı vardır belki

Havanese_Siri

Veterinere götürün

patili

Bi agrısı var belli ki. veterinere götürün lütfen artık yavruları bi gösterin komple. Allah korusun bişey olsa bu sefer vijdan azabı yapıcaksınız. Önceden önlem almak en dogrusu

Ece5

Tuvaletinden ötürü sıkıntısı vardır kesinlikle bir gösterin lütfen ölüp gitmesin canlar

rabiaari

Ozaman kutuya koymayin. Sevin yaninizda kalsin tum gece sabahta veterinere goturun

eceeece

Ama çok küçük ve durmuyor ki kımıl kımıl hareketli edilebilir.

eceeece

Pardon ezilebilir

Kedisevercat

Vakit kaybetmeden veterinerie

Kedisevercat

mersin in neresinde hangi mah. sokaktasınız ona göre hemen bulacağım sizin için

patili

daha cok kücük oldugu için veterinerin ne yaptıgına da cok dikkat edin. oralarda güvenilir vet. vardır inş.

Duranlar10

Veterinere gittinizmi