Kocaeli Çevresinde Seyahate Cikicagim Zaman Ked Kedi Pansyonu Veya Kedi Bakabilcek Birileri Varmidir

sinemisinem

kocaeli çevresinde seyahate cikicagim zaman kedimi birakabilcegim kedi pansyonu veya kedi bakabilcek birileri varmidir?

6 CEVAP

cute_catTR

buldunuz mu?

burakcaglar

Seyahatlerinizin uzunluğu tahminen kaç gün olur

sinemisinem

Bulamadm maalesef 12 gün en fazla

cute_catTR

ben de internetten bayağa baktım sizin için yarın tekrar devammmm :)

sinemisinem

Bende baktım internetten köpek bakan çok ama kedi yok :( teşekkürler inşallah bulunur.

burakcaglar

12 gün için büyük bir kaba su ve mama bırakabilirsiniz ve kumunu çok koyup yada 2 farklı kapa çok koyup bırakabilirsiniz 12 gün biraz fazla ama yada yuva arayanlar bölümüne kısa süreli bakılması için ilan koyabilirsiniz