Kedi Ve Perdeler

milagro

Çok kısa zaman içinde bir kedi sahiplenicez ancak oturduğumuz ev yeni ve annemin perdeleri de bir hayli kıymetli kedim eve geldiğinde perdeleri nasıl koruyabilirim tırmanma tahtasını aldım ancak endişelerim var

6 CEVAP

patili

benim kedim bayagı tırmanıyordu perdelere en tepeye kadar. düşmesin diye aşagıda altında bekliyorduk :)) cocukluk dönemindeydi ama. düz duvara tırmanma meselesi yani:)
Sonra geçti. Mutfaktaki straforlarımızın altları hala yırtıktır. Sanırım sizinle değil annenizle ilgili bir hassasiyet bu. O yüzden kedi almayın gibi sert çıkışlar uymuyor buraya. Benim annem de çok hassastı sonra kızım eve gelince öyle alıştı ki. Kızım straforları yırtardı kagıt perdeleri vs. Annem " yırt kızım helal olsun sana" derdi :))
Telaş yapma ama annen ona alışana kadar peşinde hep bekcilik yapıcaksın malesef. Cok hassas ol ki sonradan evde istenmeme durumları olmasın bebiş için

Ece5

İlk olarak eğer gerçekten bir candan daha önemliyse bir perde almayın kediyi
Ve tek kediden birşey olmuyo iki kedi olunca sıkıntı olabilir her kedide perdelere tırmanıcak diye bir kuralda yok

ceydatpcu

2 kedim var perdelere dokunmuyorlar bile çok yaramaz oldklari halde :)

milagro

Teşekkürler dediğiniz gibi bu benim değil annemin hassasiyeti ikna etmek için çok ugrassak da en son kedi odama girmezse gelebilir şeklinde ikna oldu inanın hepimiz istiyoruz ancak Annem bu konuda biraz duruslu kedi eve geldiğinde yumusayacagina inanmak istiyorum

Havanese_Siri

Annem kuşu bile eve zor alan bir insanken şimdi siriyi kucağına alıyor oyun oynuyorsa sizinkinin de yumuşayacağına eminim

rabiaari

Tirnaklarini düzenli keserseniz bence yirtamaz alistirin derim en bastan