Kedim Hala Sersem Halde

MUSTAFA45

Kedimi bugun vetenere goturdum tahliller icin igne yapip uyutuldu kendine geldi ama hala sersem gibi yururken dengeli degil 3 kere filsn kustu ağzından sivi geldi yaklasik 8 saat filan gecti hala olmasi normal mi sizce?

6 CEVAP

MUSTAFA45

Cok tesekur ederim veteriner 2 tane ilac verdi bagirmasi azaldi Ins iyilesiyordur 15 gun sonrs kontrol var

patili

4.kattan düşen kedi miydi sizinki? agzından sıvı gelmesi ne kadar normal ki? ne renk sıvı? kanlı mı? başka bir veteriner bulun eğer şüpheleriniz devam ederse. böyle bi durumda sürekli eve gönderen veterinerden pek haz etmedim ben.

MUSTAFA45

Yok hayir idrarinda sikinti varmis kum vs bazi degerleri de yuksek cikti sukur ki kendine geldi

patili

diğer açtıgınız konuda bir takviye besin tavsiyesi yazdım size. onu mutlaka alın. çok faydasını görürsnüz

patili

inş. Allah şifa versin

Gofretsla2

Korkmayın ben bile beynimden oldum ameliyat birde 15 saat düşünün bak ve 7 saat kendime gelemedim yorulmuş olabilir konforunu sağlayın yeter:)