Kurtköy 7/24 Acil Veteriner İğrençliği

Xjwfel

Merhaba arkadaşlar sizlere bir soru sormak yerine uyarıda bulunmak istiyorum. Tam 1 hafta önce 3 aylık kedim 5 kattan düştü. Pazar günü saat 09.00 sıralarında olduğu için veterinerler açık değildi. Ben de kurtköyde atlantis avm nin arkasındaki 7/24 açık veterinere götürdüm. Kedimin hiçbir şeyi yoktu. İç kanama olur belki diye iğne yaptı. Onu da kemiğe denk getirip ödem oluşmasına sebep oldu. Röntgen çekti. Yanlış çektiği için bikaç kez çekti ve onların da parasını bizden aldı. O da yetmiyormuş gibi bir gece veterinerde kalmasını istedi. Tamam dedik kalsın. Götürdüler kedimi içeriye. Ben de merak edip gittim. Hayvanımı nereye koyuyolar yani merak ettim. Koydukları kafes internet sitesinde anlatıldığı gibi ne antibakteriyel ne de temiz. Verdiğimiz yada sonuna kadar haksız olarak aldığı 450 tl nin her kuruşu haram olsun. Kedimin çenesinde çatlak olmasına rağmen bi ağrı kesici dahi vermedi. Diş etlerinde açılma olduğu halde dikiş atmadı. Hill marka mama verdi. Kendisi geçer dedi. Ancak hayvanın ağzında iltihap oluştu. Kendi veterinerimize götürdük. Bazı dişlerinin kırıldığını, bazılarının ise çekilmesine gerek olabileceğini söyledi. Eğer o gün başka bir imkanım olsaydı asla oraya götürmezdim. Bir daha da gitmem zaten. İstanbul üniversitesi mezunu olmasından dolayı övünmekten bir hal oldu. Hayvana yaptığı iğneleri biz sormasak açıklamadı dahi. Yani demem o ki arkadaşlar, aman bu insana hayvanlarınızı emanet etmeyin. Rica ediyorum dikkat edin minik dostlarımıza. Kedime gelince, şimdi gayet iyi ☺️

4 CEVAP

izzy

Çok sinir bozucu bir durum para için yapmadığı kalmamış neyse ki şimdi iyi çok geçmiş olsun

Xjwfel

Çok teşekkürler

vizardon

Diğer röntgenler için para istediği zaman keşke ortalığı ayağa kaldırsaydınız, yüzsüzlük sınırlarını zorlamış arkadaş

cute_catTR

aldıkları para onlara haram olsun. allah korusun o kediyi daha çok incitebilir hatta ölümüne neden olabilirdi haram zıkkım olsun inşallah!