4 Yas Bır Kedı Icın Yaslımı

esmakaramm

arkadasım kedı alıcak 4 yas buyukmu yada ıdeal yas hangısı

5 CEVAP

esmakaramm

pekı kac yasında tam yaslı oluyo bıde 45 gunluk bır kedı bakılmak ıcın cok mu kucuk

patili

45 günlük kedi çok küçük. 8 yaşından sonra orta yaşlı yetişkin oluyor. 12 yaşından sonra da yaşlı kedi oluyor. yukarıda yazmıştım. 4 yaş sahiplenilmek için çok güzel bir yaş. tam ergenliğini atlatmış. oyuncu ama yaramaz değil vs vs. bir sürü pozitif yanı var. yeter ki çalınmasın önceki ailesinden veya zorla ev değiştirmek zorunda kalmasın. psikolojisi için bunlar kötü.

esmakaramm

pekı eve alısması uzun surer mı

patili

yaşlı değildir kesinlikle. genç yetişkin kategorisinde şuan. ama bir önceki sahipleri neden bırakıyor onu neden sahiplendiriyor bunu öğrenmeli arkadaşınız. yaş olarak gsyet normal bir yaş. her hayvan her yaşta yeni bir yuvaya girebilir. bebek değil diye evsiz kalmamalı. bebek kedi ile 4 yaş bir kedi arasında sahiplenme açısından hiç bir fark yoktur. kediler 8 yaşından sonra orta yaşlı yetişkin-yaşlı yetişkin olurlar.

gayet güzel bir yaş. minik kedi biraz bakım ve ilgi ister ama 4 yaşındaki kedi artık daha olgun olacağı için biraz daha sakin bir kedi istiyorsanız 4 yaş bence uygundur.