Kedim Çok Az Yemek Ve Su İçiyor Ne Yapmalıyım

pitirsi

arkadaşlar barınaktan aldığım kedim daha 17 günlük ve hiç bişi yiyip içmiyo ne yapmalıyım

4 CEVAP

Havanese_Siri

bebek süt tozlarından hazırlayıp onunla besleyin

vizardon

Patilinin dediği gibi yap ayrıca bir veterinere götür belediyede enfeksiyon kapmış olabilir

patili

17 gün yiyrcek yemeleri için cok az. muhtemelen bir kaseye inek sütü koyup yemesini bekliyorsunuz bu sürekli mümkğn değil. birkaç kez yer sonra yemez cünkü karın agrısı ishal gaz yapar. inek sütü vermeyin. bebelac'ın 2 numaralı bebek süt tozunu alın ve onu her gün 3 kere yapıp ılık halde iğnesi çıkarılmış şırınga veya biberonla içirin. ama en önemlisi de buryaa soru sorduktan sonra cvpları kontrol edin ve dogru bulduklarınızı uygulayın. ben birçok annesiz yeni doğan bebegi bu şekilde büyüttüm. hiç gaz ishal vs. sorunları olmadı. sonra yaş mamayla da devam edebilirsiniz direkt kuru mama da yiyebilirler iştahına göre değişiyor

Birkediannesi

Tek başına yemesi mümkün değil zaten yavru kedi sütü tozu alın hazırlayıp minik bir biberonla yedirin severek yiyecektir süt kesinlikle vermeyin :((