Tavşanımın Patisinde Şişlik Oldu

sebii

Tavşanımın patisinde şişlik oldu. Sağ ön patisindeki tüyleri döküldü çok şişti. Neden olduğunu bilmiyorum çok hareketli bir hayvan oyun oynamayı çok seviyor. Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

patili

Hemen işinin ehli bir veterinere götürmelisiniz

patili

kalbinde veya bacaklarındaki damarlarda rahatsızlık olabilir eğer alerjik değilse. iyi bir veteriner duruma dogru teşhis koyarsa gecikmemiş olursunuz.

sebii

Çok teşekkürler en kısa zamanda götüreceğim tavşanımı

hayvankurtarma

Acil vet. Benim ilk tavsanim buyuzden oldu once ayakta basladi sonra vücudunun icine kadar yayildi bu bir mantar hemen vet gormesi lazim