Kedim Çok Hırçın

fatmanuur42

kedim 1 aylık çok ama çok hırçın sürekli ellerimizi ısırıyo napmalıyım nolur bişey diyin yoksa ailem başkasına sahiplendiricek :(

4 CEVAP

patili

başkasına sahiplendirmeniz için hiçbir sebep yok. kediler ısırarak severler. annenizin sizi öpmesi gibi. çok yanlış hemen başkasına sahiplendirme düşüncesinde olmaları. onlarla konuşun anlatın dişleri kaşınıyor ellerinize atlayarak oyun oynuyor ellerinizle. hatta arka bacaklarıyla da ellerinizi tekmeler ısırırken bir yandan. bunlar 1 yaşına kadar normal. oynaması için oyuncaklar alın. elinize atladıgında kalın bir çorap geçirin elinize ve öyle oynatın. vs vs koşması ve enerjisini atması için kücük bir yumuşak top alıp evin bir ucundan diğer ucuna atın koştursun. oynasın büyümek için bunlara ihtiyacı var

Zehramira

Benim kedimde 2 aylık ve geldiğinden beri ıssırıyor hatta bugün serçe parmağımı ıssırırken kanattı bu kötü bişey değil sadece oynamak istiyor kollarım bacaklarım yara bere içinde yavru olduğu enerjisi çok fazla yani ıssırmasındaki amaç kötü değil içiniz rahat olsun :)

patili

aynen bizim kollar da dünya haritası ama normal bu yani hemen başkasına verelim yedek eşya değil ki

rabiaari

Sert bir sesle hayir deyip hafifce burnunna dokunun isirdiginsa. Oynamak istio bu onun için sevgi belirtsi. Pelus bi oyuncak küçük boyut sevebilir isirip tekmeler . benim minnosum pelus bi fille enerjisini atio sizde deneyin.