Sizce Hangisi?

cute_catTR

Anket

Pug
(14 oy)
Pomeryan
(17 oy)
Toplam (31 oy)

sizinde tavsiyenizi alıyım :) 11 yaşındayım evde köpek besleyeceğim annemin babamın izni var ama küçük olucak.parası önemli değil tanıdıktan alacağım önerilerinizi yazın :)

32 CEVAP

izzy

Parası önemli degil diyince satın alınacak olduğu belli oldugu icin o kelime kuruldu güzel kardeşim doğru bakıp sahip çıktıktan sonra satin alınmasında da sakinca yok elbet ama barinaklarda o kadar cins kopek varki ordan da küçük ırk sahiplenebilirsin ayrıca ırk olmasi da önemli değil sokaklardaki de can elbette ama tercih senin tabiki yeterki sahip çık onu asla bırakma bakımı biraz zor çünkü yaşını da goz önünde bulundurunca bir kuşku hissediyor insan

kedilikizzz

İkiside değil. Parayla satın almayın hayvanları yazık günah.

kedilikizzz

Onlar oyuncak değil

patili

pug senin için daha uygun canım. pomeranian ın bakımı cok ama cok zor. pugların en azından taranma gibi meşakkatleri yok. ve cok oyuncular sabırlılar pomeranianlara göre. puglar cocuklarla daha iyi anlaşırlar. o yüzden pug :) ama sahiplendiğimiz hayvanları sıkıp bunaltmamak lazım. evde özgür olmasına izin verin. ailen mutlaka bakımını üstlenmeli. sıkılıp sonradan bırakmak olmaz. sahiplendikten sonra artık ayrılmamalısınız

cute_catTR

teşekkürler patili abla. kedilikizzz ben onları oyuncak niyetine baslamiyorum ayrıca para ile alıcam diye bir şey hiç demedim neden böyle bir şey deme ihtiyacı duydun ? ve herkez şundan emin olsun asla sıkılıp onu sokağa bırakmam onu ölene kadar iyi bir şekilde besleyeceğim ve garanti ederim evde özgür olucak :)

Havanese_Siri

havanese :))

Havanese_Siri

toy poodle

Havanese_Siri

papillon, bichon frise, çok küçük amerikan eskimo

patili

inşallah canım. birlikte çok mutlu olursunuz umarım ♡ puglar biraz da şapşik oluyolar. uyum sağlar sana. :)

kedilikizzz

Parası önemli değil tanıdıktan alacağım ne demek ? Onu yazdığın için bende böyle yazdım eğer öyle bir şey yapmayacaksan o zaman çok güzel bir şey yapıyorsun demektir. Hadi bakalım sahiplenince fotoğraflarını koyarsın

cute_catTR

sahiplendiğim zaman atarım ve kedilikizz özür dilerim :) yani para vermicem barınaktan ve ya tanıdığımız kişilerden ÜCRETSİZ sahipleneceğiz :)

cute_catTR

savaşkandefne19 anladım pomerian kısa ömürlü,ölürse üzülürüm sence pug :D :D

cute_catTR

hahahahahahahahahaha HD ( 3D güldüm :D)asdasdasdasdadsdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasd

rabiaari

Bakimo ne kadar kucuk olsada kopek zordur disari cikarip gezdirmen gerekecek ilglenmen. Asilari icin veterinere göturmen hastalaninca ilglenmen . eger sorumluluk alabileceksen lütfen sahiplen. Sonra ailen olumsuzluklari görüp seni dinlemeyebilir

Gofretsla2

Rabbiari alıntı yapmış bunu anlamadınız mu cidden?