Kedisini İstanbulda Pansiyona Bırakan Varmı?

sinemisinem

kedisini istanbulda pansiyona bırakan varmı?

6 CEVAP

patili

tavsiye edebileceğim birkaç yer vardı ama cok uzun zaman oldu unuttukim yerlerini. facebooktan kedisever geuplara yazıp oradan tavsiye alabilirsiniz. yardımcı olurlar. ben de bi breeder abiye sorayım o bilir mutlaka. size dönerim

sinemisinem

Tamam çok teşekkür ederim haber bekliyorum sizden.

Esmaserra

Cihangirde böyle bir yer var internetten bakabilirsiniz

izzy

Hemen hemen bütün veterinerler de pansiyon hizmeti veriyor aklinizda bulunsun

patili

pansiyon usulündense ev usulü bakıcı bulsanız daha iyi. cünkü siz dönene kadar kafes gibi bir kutunun içinde kalıyor. canları cok sıkılıyor.

patili

ben malesef kefil olabileceğim bir yer tavsiyesinde bulanamıyorum size şuan. sonra bir sorun yaşansa benim başım agrısın istemem. mutlaka araşrırıp iyi bir yer bulun biri var instagramda mesela ona yazın o evini açmıştı bakıma. baya büyük bir evi var. @kedicigdem diye. ona bi bakın.