Kesimin Irkı Nedir ??

2 gün once sokakta karsilastik hastaydi hemen veterinere götürdük ve sahiplendik ama veteriner cins kirma olduğunu söyledi brithis iran yada schotis olabilirmis sizce ne.kirmasi ?

7 CEVAP

burakcaglar

Cansel hanımın dediği gibi büyük ihtimal british bombay kırması scottishlerin kulakları çok ufak oluyor ve britishlerin de bu kadar sivri olmuyor ve siyah renkli olmuyor ama yüz tipi tam british ondan eminim

British ve Bombay kırması olma ihtimali var gibi görünüyor...

kedilikizzz

Ya çok güzelmş bayıldımm ❤️

yasement

Chocolate british mi acaba :)

patili

kırma bir british ♡ sağlıkla büyüsün inşallah

patili

cok nadide bir tipi var bence. iyi ki kırma bir kedi karşınıza çıkmış. şanslısınız. inşallah bütün kediler de yuva bulucak kadar şanslı olur

Gofretsla2

York choclate diyeceğim tam bilmiyorum ama british kırması