Kedim Köpük Kustu

sinemisinem

Kedim köpük kustu niye olabilir iştahı yerinde.

3 CEVAP

patili

ne yedirdiniz neyi vardı herhangi bi rahatsızlıgı var mıydı dışkısı nasıl va vs detay verirseniz detaylı cvp alabilirsiniz

sinemisinem

Diskisi iyi kusmadan önce bişi yemedi iştahı yerinde hareketli de veteriner tüy dökme mevsiminde ondandir dedi ama ben burdan da sormak istedim

patili

tüylerini köpüklü kusuyorlar bazen evet. malt paste düzenli vermeniz gerekiyor. o zaman böyle bir sorun yaşamazsınız. çünkü kusmak fiili kedileri çok yoran bir durum