Köpeğime Vitamin Olarak Neler Verebilirim

Luckyssss

Veteriner köpeğimde vitamin eksikliği oldugunu söyledi doğal besinler olarak da tamamlamak istiyorum bu ihtiycını ek takviye yapmadan önce. Ayrıyetten veterinerim şuanlık kullandıgım mamanın iyi oldugunu söyledi

16 CEVAP

Luckyssss

Tamam :) bu arada köpüşüm bugün daha da hareketli :)

Luckyssss

Durumu çok iyi

patili

çok sevindimm ♡♡♡

patili

bilemedim :)

Luckyssss

çıkardım çok mutlu oldu gercekten dışardada baya hiperaktifti fakat keske yorumunu görseydim cıkarmazdım dısarı

Luckyssss

Özgüveni tamamıyla yerinde çok şükür :)

patili

oh miss. çok sevindim. şimdi çıplak çıplak üstüne de kıyafeti giydirmeden önce bir güzel öpüceksin şapur şupur :)

Luckyssss

Bıkıyo bile öpülmekten kaçıyo öpünce :D

patili

benim kedoşum öyle. bir anda başka bir kediye dönüşüyor cok öpünce. :D
köpüşüm öyle değil. onu sürekli öp hiç sorun yok :))

patili

hergün bir tatlı kaşığı ev yapımı yogurt verebilirsin. özelden de yazmıştım detayları. 2 günde bir 1/2 haşlanmış yumurta sarısı verebilirsin. havuç haşlayıp verebilirsin. ciğer haşlayıp verebilirsin.

Luckyssss

Tesekkür ederim az önce verdim yumurtasını bu arada sarımsak da kullanıyorum cok zararlı degil demi

patili

köpeklere daha az zararlı oldugu söyleniyor kedilere daha fazla zararlıymış. toplu iğne ucundan daha fazla verme ve onu da haftada 1 ver. yogurduna karıştırıp. yogurdu severse bu arada, önüne koyarsın bol bol yer. ama dediğim gibi sarımsak o miktarda ve haftada yalnızca 1 kere

Luckyssss

Kıyafetini de giydirdim şimdi dısarı çıkıyoruz :)

patili

hemen dışarı çıkarmasa mıydın