Kedi Kumu

Kedimin resimde gördügünüz kumu var ama bitmek uzere . Yeni bir kum almam lazım . Topaklasan guzel kullanımlı bir kum söylermisiniz . Tavsiye ettikleriniz yada begenmedikleriniz varsa yazarsanız sevinirim ..

1 CEVAP

patili

tigerino'nun canada bentonit kumu kumlar arasınds en iyisi. normalde everclean çok iyi diye bilinir. ama ondan bir tık daha memnun kaldık biz. bulması cok zor. bulabilirseniz hemen sipariş edin derim. bizimki de bitmek üzere. keşke stoklasaydım :(