Anlam Veremiyorum

izzy

Köpeğini cok iyi tanıyan bir sahip olmama ragmen bir eylemini anlayamıyorum mahallede çiş için çıktığımızda bir çok insanla selamlasip sohbet ediyoruz ama 1 kisi var izzyi cok seven birisi ama onunla 30.sn yi geçmeden oğlum ayağıma işiyor kıskanıyor desem neden sadece o kişiyle anlam veremiyorum sizin başınıza geldimi hiç fikirlerinizi almak isterim ...sevgiler...

19 CEVAP

izzy

Ahh bi bilsem :)

izzy

HAVANESE...gerekli bilgi icin tskler soruma cvp olarak eklemek istediğiniz bir sey var mi?
Patili tşkler sanırım bende kıskanıyor diye düşünüyorum ve o kişiyle konuşmamı daha az seviyeye düşürmeye karar verdim oğlumun hissine guvenmeliyim :)

izzy

Tavsiye icin teşekkürler ırkdasim :)

Havanese_Siri

cavalier king charles ve king charles aynı değildir ;)

patili

ay ay kıskanırmış da :) sizi kıskandıgı için o şahıstan.. benim bir arkadaşımın kedisi arkadaşım sevgilisyle buluşacagı zaman anlıyordu ve çantasının cüzdanının üstüne çişini yapıyordu :)) kedi erkekti. kızı sevgilisinden kıskanıyordu. nitekim sevgilisiyle devam etmedi arkadaşım :) ogluşunu tercih etti eheh

Luckyssss

Konustugun kişiden mi kıskanıyor acaba

pabloescobar

king charles'ların briaz kin tutma huyu var. ondaki negatif enerjiyi hissediyorsa tepki veriyordur. biraz uzak durun bence :)

pabloescobar

:)))

izzy

Farkı nedir ?

pabloescobar

Biliyorum ama genelde pratikte king charles dendiği için diyorum :) türkiyede king charles pek yok zaten hepsi cavalier king charles spaniel

izzy

Üslubunuzu sevmedim !!!!!
Daha ne dediğimi anlamamissiniz

Erkek köpekler bölgelerini işaretlemek için yapıyorlar diye biliyorum, (köyümüzdeki bekçi köpeği de yapıyor) bence de kıskandığı için :)

Luckyssss

Aynı şeyi tanıdııgım birinin köpeği yapıyo çok sevdiği kişiyi görüyorsa ve o kişi onu gördüğü gibi çok seviyosa dokunuyosa heycandan şarıl şarıl işiyodu

Luckyssss

Bi 5 - 10 dakika sonra geçince aradan geçiyo heycanı

izzy

Brnim durumum cok farkli ama o heycandan yapıyor brnimki o kişiyle konuşunca benim ayağıma işiyor normalde yaptigi birşey degil hayatta eve isemez yada heycandan fln oyle şeyler yapmaz