Kedi İshal Oldu

eceeece

Arkadaşlar kedilerim ishal olmuş henüz daha 2 haftaliklar ve hiç bir şeyleri yoktu ama anne sütü tozu aldıktan sonra böyle oldular lütfen yardımcı olurmusunuz

13 CEVAP

patili

canım yiyecek değişiminden kaynaklı olur. bütün yavru kedi bakıcıları hepimiz aynı süt tozunu kullanıyoruz annesiz kedilere ve hiç bir sorun yaşamadım ben. yaşayanı da duymadım. acaba senin yapış şeklin mi farklı veya nasıl veriyorsun? çok mu verdin? veya öncesinde laktozsuz süte alıştıkları için değişim iyi gelmedi mi? bir veterinere götürsen? kendi verdiğin usulle devam et madem bir süre. bakalım düzelicekler mi? normalde inek sütü verilmez kedilere. ama sen sorun yaşadım diyorsan onla devam et

eceeece

1 kaşık süt tozu birazda su ile karıştırıp normal su ile veriyorum. Ayrıca bugün laktozsuz süt ile denedim vermeyi ama katı oldu ve içmek istemediler ağır geldi galiba

patili

gözleri açıldı mı? acaba bir fotograflarını çekip atabilir misin buraya? boyutlarını görmek istiyorum.

Ece5

Süt tozu hangi marka? Benimde öyle bi kedim vardı cok güZel içiyodu ama?

patili

su sıcak olmalı süt tozuyla karıştırdıgında. bayagı çalkalamalısın sonra da bekletmelisin. agızlarını yakmayacak kıvama gelince verebilirsin. tozu az koy, sütü ısıtıp karıştır. agır gelmez o zaman. ama bir boyutlarını görsem iyi olur artık

eceeece

İçmiyorlar ki.
Fotoğraf atılmıyor ama

patili

yeni konu açarsan foto ekleme karesi var ordan ekleyebilirsin

patili

o zaman sadece laktozsuz sütü ılıtıp verme yöntemini yap tekrae bakalım kakaları düzelicek mi. düzelirse amla ki cocuklara süt tozu yaramadı. özellikle laktozsuza alıştıkları için süt tozunun içinde de illa ki laktoz oldugu için öyle ishal olmuşlar belli ki. sen sadece laktozsuz süt ver o zaman. mikka bedenlerinde intelorans oluşmuş laktoza hemen.

eceeece

Tamam sağolun özelden atıyorum fotolari

patili

gelmedi canım.

eceeece

Maalesef ki atılmıyor

patili

bebelacın yeni doğanını önermiştim ama hangi mrka aldılar bilmiyorum

eceeece

Kitten milk powder siyah kutulu