Bu Ses Ne

Kedim iki gundur yaklasinxa sabah ismini soyleyince burdada nasil anlatilir bilmiyorum ama imhhhhh gibi bi ses cikariyo sanki elleyince cani aciyomjs gibi bu sesle ne anlatiyo olabilir

9 CEVAP

patili

biri daha bu sorundan muzdaripti. normalde başarılı bir ameliyatta o şişin inmesi lazım. ödem mi yoksa başka bir şey mi ancak ultrasonla anlaşılır. eğer rahatsız şekilde miyavlıyorsa belki acısı vardır. veterinerinize sordunuz mı nedenini? eğer sizi geçiştirdiyse, daha başarılı paragöz olmayan bir veterinere götürün sorun.

patili

enfeksiyona bağlı bir durum da olabilir. birkaç örneği var google da arattıgınızda. aynı şeyleri yaşayan kedi sahipleri olmuş

Tesekkurler sagolun

Surekli miyavliyo bide

patili

ımmm diye diye koşarak geliyosa konuşuyodur. sürekli miyavlaması bazen aşırı ilgi istemeye, bazen kızgınlık dönemine, bazen de bir rahatsızlığa işaret eder. bunu da ayıran kedi sahibi olur. Nasıl? Yemesine içmesine dışkısına hal hareketlerine bakıp bir rahatsızlıgı olma ihtimali var mı buna dikkat ederek. ben de kedime seslenince mırıldanarak koşuyo yanıma :)) ♡

2 gundur boyle yemegini yiyo tuvaleti de normal belkide huysuzluk yapiyo simdi horul horul uyuyo

Kisirlastirdim kedimi bide size seyi sormak istiyorum. Kisirlastirilmis yeri boyle sis gibi bu normal bisey mi yara yeri 2 ay oldu ameliyat olali

Gofretsla2

Bir an fesatlık geldi açıkça soyleyeyim hahahaha; )
Video falan atsanız youtubeye pek anlamadım

Nasil yani fesatlik yakalarsam video ceker youtuba bisey atmiyorum farkli bi yerdfen gondermeye calisirim