Ben Bir Kaç Oyuncak , Seyahat Kabı Ve Tasma Alacağım Fakat Kargo Paralı Mı Parasız Mı Söylermisiniz

lesi

bir kaç ürün alacağım kargo nasıl bilmiyorum ve yardım istiyorum

14 CEVAP

Havanese_Siri

75 tl üzerinde ücretsiz diye biliyorum

lesi

peki 75 tl den aşağısı ne kadar ki

Havanese_Siri

ucuz oluyor

lesi

mesela eğer sen buradan bir şey aldıysan sana ne kadar kargo dediler

Havanese_Siri

10 tl civarıydı net hatırlamıyorum ama

lesi

çok teşekkür ederim Havanese_siri

Havanese_Siri

bir şey değil

batuhantopcu

buradan yapmış olduğum bütün alışverişlerden çok memnun kaldım. böylesine kaliteye ve memnuniyete önem veren bir site varken diğer sitelerden alışveriş yaparak risk almış olursun. bir aksilik olduğunda muhatap bulmak mesele oluyor. yine de sen bilirsin.

lesi

ikinizin fikirleri de güzel fakat ben burayı tercih ederim

Havanese_Siri

ben yarışmayı kazandığım için burdan aldım

kittycat

Kargo ücreti 75 tl altı ürünler için 7 tl ayrıca kapıda nakit ödeme yapmak için 5 tl daha vermen gerekli

kittycat

Fakat senin alacağın ürünler zaten 75 tl yi geçeceği için yanlızca 5 tl kapıda ödeme ücreti verirsin

Reyyanhan

Kesinlikle buradan almalısın. Çok kaliteli ürünler

lesi

teşekkür ederim herkese. teşekkür ederim reyyanan abla