3 Haftalık Kedi Sahiplendim

Luckyssss

Arkadaşlar 3 haftalık kedi sahiplendim annesiz. Bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim köpeğim çişini ve kakasını yaptırdı şuan onunla ilgileniyor öpüyor yalıyor

8 CEVAP

Havanese_Siri

Ne güzel bir şey yapmışsınız, köpeğinizle anlaşmasına da çok sevindim. :)

Luckyssss

Benim köpüşüm annesiz kedilere de süt annelik yaptı zamanında annesi gibi bakıyor ona masallah kedi sütünü ve biberonu hazr zaten :) bu arada aldıgım yerde 2 tane daha bar sahiplenmek isteyen varsa lütfen sahiplensin memelekete gideceklermiş çünkü

patili

oy maşallah senin köpüşe. harika bir kızmış. ♡

Luckyssss

Tesekkür ederim nicesi diğer canların başına :)

Luckyssss

Biraz öyledir sahibine çekmiş :)

Gofretsla2

İlk iş yavru kedi süt tozu ve veteriner :)

patili

köpüşün yaptırmış gerçi tuvaletini :)

patili

maşallah. ne güzel yapmışsın canım. onun şimdi anne sütüne ihtiyacı var en az bir 3 hafta daha. kedi sütü tozu alırsan çok iyi olur. iğnesiz enjektörle 3 saatte bir emzirirsin. köpeğin gece yalnız kalsalar ısırmaz bogmaz dimi yavruyu? sen yine de ilk geceden yalnız bırakma onları. süt tozu haricinde yapabileceğin pek bişy yok. kendi büyücek zaten. karnına hafif masaj yapıp popişini ılık suyla mendille hafif ovalayıp tuvaletlerini yaptırırsın. bu kadar :) ♡