Ben Köpek Aldım Ama Tuvalt Egitimini Veremedim Nasıl Verebilirim Bir Türlü Gitemedim

140duygu140

köpegim alışmak istemiyo tuvaletin ve cinside terrier

11 CEVAP

140duygu140

tuvaletin alıştıramıyorum bir türlü nasuk alıştırrım

Havanese_Siri

ne terrier? maltese mi

Luckyssss

Evet maltese terrier

Luckyssss

Benimkilerin aynısı

Luckyssss

İlk önce dar bi alan yap oynucagı sıralar dısarı cıkartabilirsin tabi wc ihtiyacını karsıladıgı zaman dar alana gazete koyun tabi o ara onla orda ilgilenin bol bol su içsin mamasını da yesin çişini oraya yapacaktır sonra her gün böyle sürekli devam et alısana kadar sonra zaten tuvaleti geldiği zaman kendi oraya gidicek 2 aylıkken ben alıstırmıştım böyle yaparak

Luckyssss

Bazen annesini takip edip tuvalete de yapıyordu ama evin içine yapmıyodu alıştırmazsanız evin içine de yapar salona da her yere yapar her ayaga kalktıgınız kakalarını görmezseniz ayagınız basınız bok olur :D

Havanese_Siri

iç mekan mı dış mekan mı (bu arada maltese olduğunu anladım sadece terrier denmesinden hoşlanmıyorum)

Luckyssss

Olabilir ama bu onun terrier olmadıgı anlamına gelmez

Havanese_Siri

bir sürü terrier cinsi var ama

Cotontzu_Siri

HAY_DOST lütfen eski soruları cevaplama, yeniler geride kalıyor

HAY_DOST

Bu fotoğraflar ger cek değil !