Kedim İdrar Yolları Enfeksiyonu Oldu Şuan Veteriner De.kaliyor Tedavi İçin Sizce Ne Zaman İyileşir ?

Bu durumu yasayan var mi aranizda ? Bilgilendirirseniz sevinirim

6 CEVAP

mhtpyldz

Malesef bizde yaşamıştık ama veterinerde kalmamıştı benim kız. 5 gün boyunca antibiyotik iğne ve urinary mamaya geçmiştik. Bazı kedi lerde yüksek proteinli mama kullanmimindan olurmuş , bizimki için sebep buydu .

ilknrdaisy

5 gün sürdü. Bizde veterinerde kalmadik, 3 gün serum+antibiyotik(bir tane daha bir şey vardi ilk gun unuttum) 2 gunde sadece damar yolundan antibiyotik ayrica royal caninin urinary mamasina gectik 5 ay kullandik veterinerimiz daha yeni baska bir mamaya gecebilecegimizi soyledi,6 ayda bir kullanmamiz gerekiyormuş, mama suresini saymazsak toplam 5 günde iyileşti:)

ilknrdaisy

Her veterinerin tedavisi ve kediden kediye iyilesme suresi degisiyor canim veterinerin en iyisini bilir, ama genelde 5 gun ya da 1 haftaya kadar tedavi suresi devam ediyor... Umarım çabucak iyileşir yavrucuuk:)

Umarim coook ozledim,burdan kalsin tedaviyi sabah aksam yapalim daha cabuk atlatir dedi

patili

her gün gitmiyor musunuz yanına? sizi görmezse bağışıklıgı düşebilir ama stres nedeniyle. her gün gidin

Gidiyoruz zaten yolda buldum.ben onu 3-4 gün önce hastaydi bende hemen görürdüm veterinere maalesef ilerlemişti enfeksiyon.yatmasi daha uygun olur dedi veteriner daha birbirimize alisamadan gitti :( sanirim biri hasta olduğunu anlayinca sokağa atti kuzumu