Köpeğim Severek Yediği Mamasını Artık Yemiyor.

Eraykilic

Merhaba Arkadaşlar köpeğim severek yediği Vet Life kuru mamasını artık yemiyor.Çünkü Ben evde yokken Evdekiler Ev yemeği vermişler. Hiç bir şey yemedi oyüzden şimdi lik sosis verdim ama biliyorumki sosiste köpekler için zararlı mamasına tekrar nasıl alıştırırım lütfen yardım edin arkadaşlar.

3 CEVAP

Havanese_Siri

koyun önüne eninde sonunda açlıktan yiyecektir başka yemek vermeyin ama

Luckyssss

Aç bırakılmaz bence bak ben kuru mamaya şöyle alıştırdım mamasını önce kavanoza koydum içine de çok az görüncek derece de salam ve sosis dogradım 10 dakika sonra kokusu mamaya bulaşınca mama kabına bosalltım mamayı yiyodu zamanla azaltırsınız ev yemekleri köpekleri mamasından soğutuyor zaten salam sosis olması sart degil sevdiği yiceklerle karıstırabilirsin

Eraykilic

Cevaplarınız için teşekkür ederim deniyicem şimdi