Yardim Edin Bu Saatte Veterinere Gidemiyorum

Yaesyo

Kedime 3 gün süreyle 5 6 gün önce iki serum ve antibiyotik uygulandı. Ve buna rağmen bugün öğleden beridir ateşi var ve aralıklarla 3 kere kustu. Normalde aşırı iştahlı bir kedi iken veterinerden geldiğimizden bu yana çok az yemeye başlamıştı. Şuan sarı sarı 3 kere kustu . Bi kerede kanlı mı değilmi çözemediğim bir turunculukta macun sekinlindede sıçtı korkuyorum sizce ne olabilir??

3 CEVAP

Yaesyo

Veterinerimi aradım büyük ihtimal zehirlenmiş diyor şimdi tedaviye gidicez

meminkoroglu

Burdan yapılabilecek bişey Yok gibi duruyor siz onun yanından ayrılmayın hemen veterinere götürün enfeksiyon kapmıştır ilaç tedavisi gerekebilir

patili

malesef derhal veterinere götürmelisiniz. veyerinerinize güvenmediyseniz daha iyi bir vet bulup hemen götürün. viral hastalık gibi geldi bana ve allah korusun ölümcül olur bu hastalıklar. üzülmek istemiyorsanız direkt bir kan tahlili yaptırın iyi bir veterinere.sonra tedavisi neyse o uygulansın antibiyotik ishal yapar ama kanlı ishal olduysa kurtulması için cok büyük ihtimam ve destek gerek. mutlaka probiyotik prebiyotik desteği verin ona