Kedim Bahçedeki Tavukları-Civcivleri Avlıyor. Bu Kötü Alışkanlığından Nasıl Vezgeçirebillirim?

Sdakclr

Kedimi civciv avlama alışkanlığından nasıl vazgeçireceğim nolur yardım edin. Civcivleri kapatsak bu sefer tavuklara saldırıyor.

3 CEVAP

cute_catTR

kedinizi içerde tutun ya da tavuklara ve civcivlere kümes yapın.kümes varsa kümese kapı yapın siz bir yere gitmeden önce tavukları ve civcivleri içeri sokun ve kapıyı kapayın :) kendi fikrimdir alıntı yapmadım

cute_catTR

kedinizi içerde tutun ya da tavuklara ve civcivlere kümes yapın.kümes varsa kümese kapı yapın siz bir yere gitmeden önce tavukları ve civcivleri içeri sokun ve kapıyı kapayın :) kendi fikrimdir alıntı yapmadım

Sdakclr

Kedimi minikliğinden beri bahçede yetiştirdim ev hayatı kesinlikle onu boğar üç küçükte yavrusu var koşup oynayarak büyümek onlarında hakkı. Tavuklara baktığımda üç - beş tavuktan bahsetmiyorum belki 30 küsür vardır kümesimiz de kapısı da var onlarda annemin ilgi alanı ben nasıl kıyamıyosam o da kızlarım diye sevdiği tavuklarını kıyamıyor kapatmaya yani çıkmaz sokak ne yapmalıyım bunun dışında