Çok Acil Bakarmısınız!!!!!!!!!!!!!!

cute_catTR

yarın anneanneme gidicem yengem için bir muhabbet kuşu alıcam fiyatı kaç tl olur? hangi malzemeler gerekli? alacağım her şeyin toplam fiyatı kaç tl olur söylermisiniz lütfen ya???

1 CEVAP

Luckyssss

Muhabbet kuşu kendi üretimleri 55-70 civarı kafesler 15-45 tl istedigin kafese göre degişir tabi sonra yemliği sulugu kafes altına tülü 20 -15 - 7 bucuk lira falan oluyo bide kuş yemi alıcaksın oda açık veya kapalı almana göre değişir