Bakarmısınızz!!!

cute_catTR

yarın anneanneme gideceğim ve yengeme bir sürpriz yapacağım dişi bir muhabbet kuşu istiyor. muhabbet kuşu kaç TL ? hangi malzemeler gerekli? bu malzemeler kuşla beraber kaç TL eder??? fiyat sorma sebebim ona göre bir bütçe ile gideceğim ?????? lütfen cevap verin? saat 16.40 da okuldan çıkıp kuşu almaya gidicem lütfen??? :(((

7 CEVAP

cute_catTR

didemcan abla 80 değil 90 kuş 50 tl kafes ve yeminin toplamı 40 50+40=90 :D

cute_catTR

kedilikizzz çok teşekkür ederim o senin kendi inceliğin

kedilikizzz

Cute_catTR çok tatlısın kız sen :)

DidemCan

30-60 arası değişiyor muhabbet kuşu fiyatı. Kafes,yem,tünek,suluk,yemlik gerekiyor. Hepsi 80-100 lira tutabilir. Ben o fiyata almıştım yani

cute_catTR

aldımmmm
ama kuş 50 tl kafes 35tl abi öğrenciyim diye suluk ve gaga taşını bedava verdi yem 5 tl :)

DidemCan

80 lira tutmuş tam tahmin ettiğim gibi

DidemCan

Tamam canım yani matematiğim kötü :D