Tuvalet

DidemCan

Kedimi annesinden aldığımda 2 aylık falan olacak. Kapalı tuvalet mi almalıyım açık mı? Pet shopa baktık açık 18-20 lira kapalı 30 lria yani bir şey fark etmiyor. Şuan kedime bakan adam onları kuma ve kuru mamaya alıştırmaya çalışıyor zaten. Açık tuvalete alıştırılıyor ama. Kapalı alsam sorun olur mu? Kapalı tuvaletlerin üstü çıkmıyor mu? Açık alırsam kokar diye korkuyorum tekrar değiştirmemiz gerekir o zaman. Sizce ne yapmalıyım :/

4 CEVAP

ceydatpcu

Kapalı al daha kullanisli hem dsarida sıçramaz bn ilk 1 ay on kapağını takmadım küçük dye snradan taktım

DidemCan

Bende öyle yapayım o zaman

tika_waylan

Ben poset kullandigim icin kapali tuvaletin kapisini cikardim poset varken kapali tuvaletin kapisi kapanmiyor malesef. Ve hemen alisiyor hic sorun olmuyor. Kapisini acarsin yavas yavas kapatirsin en guzeli kapali tuvalet ama benim gini poset kullanacaksan zaten tam kapanmiyor. Gene de aciga gore daha iyi koku daha az oluyor kum daha az sicriyor gerci ppas pas d akullaniyorum ben

ceydatpcu

Bende poşet kullanıyorum kapaniyr degisiyordur demkki